Výprava 2. - 9.11.2012

Výprava se podařila.

3 komentáře:

Jan Noska řekl(a)...

Uzasne ! ale kratko :-( to si pyta viac dni v pusti, fakt :-) Uz jak som pristal a lucil sa so vsetkymi, uz mi pust chybala, taviaci, nomadi a ich uzasne papanice, hviezdy, slniecko. tak snad o rok :-)

Anonymní řekl(a)...

Výprava byla úžasná! Heboučký písek, nádherné počasí, milí Tuarégové, kteří se o nás vzorně starali, krásní velbloudi, kteří nás spolehlivě nosili, senzační parta lidí, která se na Sahaře sešla, úžasná průvodkyně Zdenička, která všecko perfektně zorganizovala a na všechny se stále usmívala ... Nikdy před tím jsem nezažila takovou maximální jednoduchost, která by zároveň přinášela tak absolutní naplnění a štěstí. Děkuju Sahaře, Mléčné dráze, Tuarégům, velbloudům a všem skvělým pouštníkům z naší výpravy, že jsem ty nádherné chvíle mohla prožít :-)

Lenka Vlčková

Anonymní řekl(a)...

Dobré poledne všem! Letošní březnová výprava byla náááááádherná! Úžasní lidé, nádheré duny, super hvězdy, stopy neskutečného množství zviřátek...krása. A pochopil jsem, proč se moniteismus zrodil v poušti a nikoli v pralese. A paní Zdenka...napadá mne jen jedno: Na duny, za duny jedině s Amdouni!! Zdenko díky za tu báseň u ohně a všem za krásnou oslávku narozenin!! Tonda